Wyciskarka Angel, czy warto ją zakupić i czym się wybija nad konkurencję? cz II

W przypadku wyciskarki Angel technologia wyciskania polega na tym, że surowiec jest bardzo dokładnie miażdżony i rozdrobiony efektem czego cały sok, który znajduje się w komórkach miąższu będzie skutecznie wyciskany i odfiltrowany przez sito, które ma niewielkie otwory.

Nie ma w tym urządzeniu żadnych ostrzy, a surowiec jest miażdżony przez specjalne wałki ślimakowe, które mają aż 22 cm. Potem sok jest wyciśnięty i filtrowany. Sito ma zmniejszające się dziurki, ponieważ dzięki temu lepiej będzie filtrował sok. Proces wyciskania soku w tym urządzeniu dokonuje się jakby w trzech etapach. Dzięki specjalnej konstrukcji wałków i sita będzie można osiągać wyjątkową wydajność urządzenia z jednoczesnym zachowaniem wszystkich cennych składników odżywczych.

proces wyciskania soku Pierwszy etap to kruszenie oraz miażdżenie surowca z wykorzystywaniem siły dwóch wałków ślimakowych. W kolejnej fazie pod wpływem ciśnienia wewnątrz korpusu wyciska się około 80% całego soku. W ostatnim etapie resztki soku są ostatecznie wyciskane i filtrowane przez najmniejsze mikrootrowy sita. Praktycznie suchy miąższ może być usuwany do osobnego naczynia. Dzięki technice opartej na wolnych obrotach sok nie będzie nagrzany ani napowietrzony. Dzięki temu nie będzie on tracił żadnych cennych dla zdrowia substancji, witamin, minerałów oraz innych substancji odżywczych, które w czasie ogrzewania giną.

Angel to takie urządzenie, które będzie sobie dobrze rodziło praktycznie z każdym surowcem również twardym jak i warzywami liściastymi. Nie ma problemu z obróbką ziół i owoców. Sprzęt będzie gwarantował wyciskanie jednolitego oraz esencjonalnego soku, który będzie miał intensywny kolor i bogaty smak. Sok taki nie rozwarstwia się, nie będzie spieniony i dlatego zachowa dłużej swoją świeżość. Producentem jest firma, która zajmuje się wyciskarkami od 30 lat.

jakość soku z wyciskarki Dzięki temu można oczekiwać, że jej urządzenie będzie rzeczywiście dobrze przygotowane i spełni wymagania klientów. Firma stale pracuje również nad udoskonaleniem swoich urządzeń, by budować ich większą wydajność, niezawodność oraz możliwości. Rozwiązanie stosowane w wyciskarkach Angel to efekt badań, które trwają już około 30 lat. Tym samym firma doskonale wie na jakie kwestie zwracać uwagę, by dla każdego klienta przygotowywać takie urządzenie, które sprawdzi się idealnie przy wyciskaniu soku.

Zobacz również

Galeria
O serwisie

Jak dokonać odpowiedniego wyboru wyciskarki? Czym powinien charakteryzować się najlepszy dla naszych preferencji model? 

Odpowiedzi na te jak i wiele innych pytań znajdziecie na naszej stronie. 

Zapraszamy do przyjemnej lektury.