Wyciskarka Angel, czy warto ją zakupić i czym się wybija nad konkurencję? cz I

Angel to pierwsza wyciskarka, która jest wykonywana w całości ze stali nierdzewnej i wykorzystuje dwa ślimaki do pozyskiwania soku. Jest to tak naprawdę urządzenie wyjątkowe, luksusowe pośród wszystkich wyciskarek.

Dzięki specjalnej formie z dwoma ślimakami jest w stanie zagwarantować, że będzie się dało wyciskać maksymalną ilość soku z owoców i warzyw, które będą używane. Dodatkowo będzie można pozostawić potem praktycznie suchy miąższ. Wyciskarka będzie polecana szczególne do leczniczych terapii, które związane są właśnie z sokami. Wydajność jest tutaj porównywalna z najlepszymi urządzeniami i prasą Norwalk. Urządzenie marki Angel jest w stanie pracować z automatycznym biegiem wstecznym, gdy dojdzie do umieszczenia w urządzeniu nadmiernej ilości surowca, który prowadzić może do blokowania wałków. Wtedy urządzenie samo cofnie surowiec i odblokuje zator, który stał się problemem.

wykonanie wyciskarki Angel Zabezpieczenia są tutaj nowoczesne i zagwarantują, że silnik nie będzie się mógł spalić. W urządzeniu 7500 tak samo jak w sprzęcie 5500 mamy klasyczny rodzaj stali, która jest powszechnie wykorzystywana do sprzętów AGD, naczyń oraz garnków i noży. Przygotowuje się z niej narzędzia chirurgiczne. Jest to element, który będzie odporny na korozję, działanie kwasów, soli czy wysokiej temperatury. Ważne również będzie to, że taka stal jest neutralna biologicznie i nie trzeba się obawiać, że może ona wchodzić w reakcje z innymi substancjami. Nie musimy się obawiać reakcji alergicznych. Badania naukowe wykazują, że stal taka nie wydziela żadnych szkodliwych substancji i nie będzie niszczyć składników odżywczych.

jak działa wyciskarka Angel? Urządzenia marki Angel to sprzęty, które są w stanie wyciskać sok z zachowaniem cennych enzymów, witamin i składników mineralnych, które zawierają się w owocach i warzywach w formie nienaruszonej. Dzięki temu tak przygotowywany sok będzie się charakteryzował cennymi właściwościami odżywczymi oraz leczniczymi. Jest on również łatwo przyswajalny oraz lekkostrawny, ponieważ nie będzie w nim włókna. W trakcie procesu wyciskania soku razem z miąższem możemy się także pozbyć metali ciężkich oraz środków chemicznych, które są stosowane w rolnictwie. Jest to więc kolejna wielka zaleta takiego urządzenia, którą na pewno warto wykorzystywać, jeśli taka możliwość istnieje, by uzyskiwać dla siebie zdrowszy sok.

Zobacz również

Galeria
O serwisie

Jak dokonać odpowiedniego wyboru wyciskarki? Czym powinien charakteryzować się najlepszy dla naszych preferencji model? 

Odpowiedzi na te jak i wiele innych pytań znajdziecie na naszej stronie. 

Zapraszamy do przyjemnej lektury.