Blogerka Lifestyle

Poznaj Becky, znaną również jako The Lifestyle Blogger UK, która jest pasjonatką fitnessu i zdrowego stylu życia. Kiedy nie jest przyklejona do komputera, można ją znaleźć ciężko pracującą na siłowni lub wymyślającą różne odżywcze przepisy.

Dla Becky, zdrowy styl życia zaczyna się od jedzenia, więc wspaniale było mieć jej recenzję Purition podczas omawiania znaczenia białka w naszej diecie.

Pozdrawiam Becky...

???? ???? ???? ???? ???? ???? ????

Znaczenie białka w diecie - Dlaczego powinieneś się tym przejmować?

Dopóki nie zacząłem mojej podróży fitness - na poważnie, nigdy nie myślałem dużo o stronie żywieniowej tego i jak ważne było, aby upewnić się, że jem odpowiednie pokarmy. Po prostu uwielbiałam ćwiczyć, zwłaszcza pływać i jeździć na rowerze, i nie zastanawiałam się nad tym, co powinnam włożyć do swojego organizmu, aby pomóc mu w naprawie i przywróceniu energii po ćwiczeniach.

Następnie, kiedy zacząłem chodzić na siłownię w zeszłym roku podnosząc duże ciężary, zacząłem być informowany coraz bardziej, jak mięśnie są tworzone w kuchni, a nie na siłowni (do pewnego stopnia). OK, więc możesz podnosić duże ciężary i myśleć, że miażdżysz swoje treningi, ale jeśli nie jesz odpowiednich pokarmów, nigdy nie trafisz w pełny potencjał swojego ciała. Na przykład, czy wiesz, że na każdy funt, który ważysz, powinieneś jeść 1 gram białka?

Jeśli nie dajesz swojemu ciału paliwa, którego potrzebuje do wzrostu mięśni, nie zobaczysz tak naprawdę tej różnicy, a twoje wyniki będą powolne. Plus, będziesz prawdopodobnie kończy się rezygnacją, bo po prostu nie mają energii, aby kontynuować w tym tempie bez właściwego odżywiania.

Istnieje tak wiele niesamowite ... i nie tak niesamowite proszki białkowe dostępne te dni, w różnych smakach i rodzajów białka - od grochu i białka konopi do bardziej tradycyjnego białka serwatki. Jedna nowa marka dla mnie i jeden byłem naprawdę ciesząc sampling jest Purition, którzy stworzyli szereg odżywczych koktajli białkowych wykonane z całych składników żywności. Mają smaki takie jak - Chai Latte i Coffee & Walnut, wraz z niektórymi bardziej tradycyjnymi smakami jak Chocolate i Strawberry. Mogą one pochodzić w 500g workach za £22.95 lub, jeśli nie jesteś pewien, jaki smak możesz polubić, mają również indywidualne 40g worki na zaledwie £1.99 (chociaż musisz kupić x30 na raz) lub mają również swoje pakiety odkrycia, które są £12.99 za opakowanie x6 saszetek.

Discovery Box to zdecydowanie opcja, na którą poszedłbym, jeśli jesteś nowy dla marki i nie jesteś pewien, co może być dla ciebie odpowiednie. Pojedyncze saszetki są świetne, ponieważ po prostu opróżniasz opakowanie do miksera, dodajesz wybrane mleko i inne elementy - być może banana, miksujesz i gotowe! Nie musisz nawet niczego dodawać, możesz po prostu mieć to w takiej postaci, więc jest to świetne rozwiązanie w podróży. Plus, nie są one tylko dla ludzi, którzy chodzą do siłowni, są one również dla ludzi, którzy chcą żyć zdrowsze życie lub którzy może nie dostać się do jedzenia tak dobrze, jak powinny.

Przeczytaj cały wpis na blogu The Lifestyle Blogger UK

Photo credit: The Lifestyle Blogger UK

???? ???? ???? ???? ???? ???? ????

Aby dowiedzieć się o nas więcej obejrzyj nasz nowy film produkcyjny, który pokazuje drogę Purition od pola do Twoich drzwi.

Zobacz również

Galeria
O serwisie

Jak dokonać odpowiedniego wyboru wyciskarki? Czym powinien charakteryzować się najlepszy dla naszych preferencji model? 

Odpowiedzi na te jak i wiele innych pytań znajdziecie na naszej stronie. 

Zapraszamy do przyjemnej lektury.